zavřít MENU
CZ EN

Bytové projekty

 

Oddělení se specializací na prodej bytů a domů v nových developerských projektech se v Professionals začalo formovat již na konci devadesátých let. Tento sektor nyní pokrývá velkou část naší činnosti v pražských i mimopražských lokalitách. Pro zajištění maximální spokojenosti našich klientů dlouhodobě spolupracujeme s předními a stabilními developery. Zájemce o nemovitost z naší nabídky novostaveb provedeme celým procesem koupě od počátečního výběru vhodných nemovitostí, prohlídek, vyjednání obchodních podmínek, vyřízení hypotečního úvěru, až po právní a daňové poradenství a finální předání nemovitosti.  

Zaměřujeme se na poskytování komplexního servisu na nejvyšší úrovni pro investory a developery. Klientům zajišťujeme veškeré služby od výběru vhodného místa, investičního plánu, přípravy detailní marketingové strategie, analýzy dispozic a velikostí jednotek až po samostatný prodej, zajištění hypotečních úvěrů a převod vlastnického práva.

Jsme připraveni poskytnout veškeré potřebné služby v rámci celého projektu. Naším přínosem jsou především mnohaleté zkušenosti s různorodými projekty, potřebné know-how a v neposlední řadě detailní znalost lokálního prostředí a trhu s rezidenčními nemovitostmi.

Rovněž disponujeme vlastním analytickým týmem, který neustále monitoruje realitní trh a získaná data promítá do odborných zpráv a analýz. Tyto studie jsou pro naše klienty velmi důležitým materiálem, díky kterému mohou využít potenciál svého projektu na maximum a zajistit jeho úspěšnost již před zahájením samotné výstavby.

Ve firmě klademe důraz především na vzdělání a sebevzdělávání, jazykovou vybavenost, stavební, právní a daňové povědomí, a v neposlední řadě na obchodní talent našich zaměstnanců.

Jsme spolehlivý obchodní partner v oblasti realizace prodeje bytových projektů a projektů rodinných domů v nejrůznější úrovni připravenosti:

  • Pozemky vhodné pro realizaci výstavby
  • Projekty ve fázi územního řízení
  • Projekty ve fázi stavebního řízení
  • Projekty v různé fázi realizace výstavby

V Professionals přistupujeme ke každému projektu s maximální profesionalitou a odpovědností tak, aby realizace prodeje projektu byla dokončena včas dle harmonogramu a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.