zavřít MENU
CZ EN

Bytové projekty

 

Již na konci 90. let se samostatné oddělení rezidenčních nemovitostí začalo specializovat na prodej bytů a domů v nových developerských projektech. Tento sektor nyní pokrývá velkou část naší činnosti v pražských i mimopražských lokalitách. Pro zajištění maximální spokojenosti našich klientů dlouhodobě spolupracujeme s předními a stabilními developery. Zájemce o koupi nemovitosti z naší nabídky novostaveb provedeme celým procesem od výběru vhodných nemovitostí, prohlídek, vyjednání podmínek koupě, vyřízení hypotečního úvěru až po právní a daňové poradenství a předání nemovitosti.

Zaměřujeme se na poskytování kompletního servisu pro investory a developery na nejvyšší úrovni. Klientům zajišťujeme veškeré služby od výběru vhodného místa, investičního plánu, přípravy detailního marketingového plánu a materiálů, analýzy a konzultace dispozic a velikostí jednotek až po samotný prodej, zajištění hypotečních úvěrů a převod vlastnického práva.

Náš developerský tým je připraven zhostit se s plným nasazením a enthusiasmem veškerých potřebných služeb v rámci celého projektu. Našim přínosem jsou nejen letité zkušenosti s mnoha projekty, potřebné know-how a vybudovaná pozice, ale také hluboká znalost lokálního prostředí a trhu rezidenčních nemovitostí.

Professionals rovněž disponuje vlastním analytickým týmem, který neustále monitoruje trh nemovitostí a získané poznatky promítá do odborných zpráv a analýz. Tyto studie jsou pro naše klienty velmi důležitým materiálem, který již před začátkem stavby předpokládá úspěšnost projektu.

V Professionals klademe důraz především na vzdělání a sebevzdělávání, jazykovou vybavenost, stavební, právní a daňové povědomí, a v neposlední řadě na obchodní talent našich zaměstnanců.

SPOLEHLIVÝ OBCHODNÍ PARTNER

Professionals je partnerem v oblasti realizace prodeje bytových projektů a projektů rodinných domů v nejrůznější úrovni připravenosti:

Pozemky vhodné pro realizaci výstavby
Projekty ve fázi územního řízení
Projekty ve fázi stavebního řízení
Projekty v různé fázi realizace výstavby

V Professionals přistupujeme ke každému projektu s maximální profesionalitou a odpovědností tak, aby realizace prodeje projektu byla dokončena včas dle harmonogramu a ke spokojenosti všech zúčastněných stran.