zavřít MENU
CZ EN

ZAHÁLKA BYTY U VLTAVY Mezi Vodami, Praha 4 - Modřany

 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Zahálka je nová malá čtvrť Prahy 4 v sousedství golfového hřiště a Vltavy.Nabízí sedm nadstandardních bytových domů, mezi nimi velkorysé parky s desítkami stromů, hřiště,povltavská cyklostezka, pěstěné trávníky i louky, lemující biokoridor přírodního potoka.Do detailu promyšlené dispozice prostorných bytů od 1+kk až 5+kk uchvátí velkými terasami a dechberoucím výhledem na řeku i na golfové hřiště. Komerční jednotky pro služby rezidentůmRychlá cesta do města, za kulturou a zábavou, blízké školky a školy.

Lokalita

Lokalita na pomezí Hodkoviček a Modřan je výborně propojená s centrem Prahy a okouzlí milovníky kola, bruslí, golfu, výletů do přírody, ale i ty, kteří chtějí mít městské dění, kulturu a byznys na dosah. Zahálku ocení lidé, kteří nechtějí být závislí na dopravě autem a vyhovují jim jiné flexibilní způsoby přesunu městem. Centrum Prahy je od Zahálky vzdáleno pouhých 15 minut vyhlídkové jízdy na kole podél toku Vltavy a blízká tramvaj jede každých 5 minut. Ovšem i hlavní spojnice pro auta je snadno dosažitelná.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 605977
Počet jednotek: 8x Byt
Dispozice od - do: 1+kk-5+kk
Celková plocha od - do: 29.9 - 86.3 m2
K dispozici: září 2024
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.017125,14.4000611111