zavřít MENU
CZ EN

Novinky

 

Unikátní investice s garantovaným výnosem. Prodej bytu na Malé Straně.

14.10.2021

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji atraktivní byt přímo v srdci jedinečné lokality, pražské Malé Strany. 
Díky strategickému umístění domu se jedná o nabídku unikátní investice s garantovaným výnosem. Celá jednotka prošla kompletní rekonstrukcí, při které byl kladen důraz na kvalitu a zachování původních prvků. 
Byt sestává z prostorného obývacího pokoje, ložnice a oddělené plně vybavené kuchyně. Všechny místnosti jsou kompletně zařízeny stylovým nábytkem.
V docházkové vzdálenosti se nacházejí historické památky, muzea a galerie. Kdo zatouží odpočinout si v parku, může navštívit Petřínské sady, nebo třeba Strahovský klášter. Samozřejmostí je nepřeberné množství restaurací, kaváren a dalších historických zajímavostí, kostelů, paláců, zahrad. Historie staré Prahy se snoubí s barokní architekturou a vytváří neopakovatelnou atmosféru.

https://1url.cz/3KTPh

Dny otevřených dveří v Rezidenci Šachovská

22.09.2021

Abychom vám ušetřili čas s domlouváním prohlídky, připravili jsme si pro vás DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Nemusíte se nikde registrovat ani nic potvrzovat, stačí, když se dostavíte v uvedené termíny. Naši zkušení makléři vás provedou celým projektem a zodpoví všechny vaše dotazy. 

 

Kdy:

  • pátek 8.10.2021  od 14:00 do 18:00
  • sobota 9.10.2021 od 10:00 do 14:00 

Kde:

  • Šachovská 149/1, Praha - Koloděje 

 

Přijďte nasát atmosféru a objevit kouzlo tohoto výjimečného projektu. 

Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici na telefonu 735 171 717.

 

Budeme se na vás těšit! 

 

  • O projektu

V atraktivní lokalitě pražských Kolodějí nabízíme k prodeji nově zrekonstruované jednotky v prvorepublikové činžovní vile. Komorní projekt sestává ze tří bytových a jedné nebytové jednotky. Ke každému bytu náleží parkovací stání, privátní zahrada a sklep. 

Domov s historií v malebné zástavě, která si uchovala vesnický charakter. Mezi původní obyvatele vily patřil i osobní lékař T. G. Masaryka. Zajímavá lokalita, jejíž dominantou je zámek s oborou. Příjemné okolí s veškerou občanskou vybaveností utváří perfektní rodinné bydlení. 

 

Turkish Coffee Culture Tournament 11.9.2021

20.09.2021

Reality jsme na chvilku vyměnili za golfové hole, poznali rituál pravé turecké kávy a užili si sobotní den v té nejlepší společnosti Tureckého velvyslanectví.

Pronájem nadstandardních kanceláří v Modřanech

13.09.2021

Novinka v naší nabídce. Pronájem kanceláří v budově Ticie Building v pražských Modřanech. Kanceláře nabídnou novým nájemníkům otevřené světlé prostory s prvky moderního designu a zahradu s terasou k relaxaci. Jedná se o atraktivní lokalitu s výbornou dopravní dostupností. 

Rezidence U Rokytky - již 40% bytů prodáno

14.06.2021

Velký zájem ze strany našich klientů o bydlení v blízkosti říčky Rokytky neustává. Prodáno je 40% bytů z celého projektu a první hrdí majitelé již bydlí. K dispozici máme stále volné jednotky od 1+kk až do 4+kk. Pokud tedy uvažujete o bydlení ve vlastním, domluvte si prohlídku ještě dnes.  

Rezidence Šachovská právě v prodeji

25.05.2021

V atraktivní lokalitě pražských Kolodějí nabízíme exkluzivně k prodeji komorní projekt o čtyřech bytových jednotkách. Prvorepubliková vila prošla kompletní rekonstrukcí s důrazem na kvalitu použitých materiálů. Jednotky disponují parkovacím stáním, sklepní kójí a zahradou. Rezidence Šachovská poskytne novým majitelům klidné a stylové bydlení.