zavřít MENU
CS EN

Novinky

 

Projekt Villas Břežany doprodán!

22.01.2020

V unikátním developerském projektu, který vyrostl v atraktivní lokalitě Dolních Břežan, Praha- západ, byl doprodán poslední dům. Strategická poloha u metropole a zároveň v poklidné části, zajišťuje vynikající místo pro pohodový rodinný život s vynikající dopravní dostupností.

Dostatek soukromí, přírody, bezpečí a zároveň jednoduché dopravní spojení nejen s centrem Prahy, patří mezi hlavní benefity této oblíbené oblasti.

 Projekt nabídl celkem 40 nízkoenergetických rodinných domů s důmyslně řešeným interiérem a moderním vzhledem s celkovými dispozicemi 5+KK a 7+KK s dvougaráží uspokojí svou originalitou i nejnáročnější klienty

Architektonicky ucelený komplex dvojdomů o velikostech 162 m^2 až 240 m^2 , klade důraz zejména na naprosté soukromí obyvatel a úsporu energií.

Pro komfort obyvatel je přímo v Břežanech vystavěna školka, základní škola a samozřejmostí je i zdravotnické zařízení, sportoviště, stylové restaurace i kavárny.

PF 2020

17.12.2019

Rádi bychom Vám poděkovali za Vaši přízeň v uplynulém roce a do nového roku 2020 přejeme mnoho spokojených dní.

Zároveň bychom Vás rádi informovali, že během vánočních svátků od 23. prosince - 27. prosince 2019 bude naše kancelář uzavřena.

Celý tým Professionals se na Vás těší v novém v roce 2020.

Projekt Zelené Modřany začíná vítat své majitele!

06.12.2019

 U doprodaného Projektu Zelené Modřany, nabízející devatenáct nových řadových domů, bylo zahájeno jejich předávání. Domy o dispozici 4+kk se zahradou nacházející se v atraktivní lokalitě přímo u Modřanské rokle jsou připraveny k nastěhování a postupně vítají své majitele.

V současné chvíli ještě probíhají poslední úpravy komunikací v okolí domů, které však novým majitelům k zabydlování nebrání.

Rezidence u Rokytky zahájila svůj prodej!

15.11.2019

Zahájili jsme exkluzivní prodej nového developerského projektu Rezidence u Rokytky. Nový rezidenční projekt představuje souboř tří bytových viladomů, které vyrostou v klidné části Praha-Hrdlořezy. Jedná se o jednu z posledních pražských čtvrtí, která si zachovala svůj tradiční venkovský charakter, který je navíc podpořen romantickými meandry řeky Rokytky.V dosahu je kromě několiká parků také Malešický les. V docházkové vzdálenosti se nachází komplexní občanská vybavenost čítající nekolik nákupních středisek, školy a školky, či metropolitní unoverzitu.
V blízkosti se dále nachází autobusové i tramvajové zastávky, které vás dopraví do centra Prahy. V dojezdové vzdálenosti je vnitřní pražský okruh, který umožňuje rychlé spojení na dálnice D1,D8,D10 a D11.

Projekt  nabízí 68 bytů v rozmanitých dispozicích od garsonek až po velkorysé 4+KK byty, z kterých si vybere opravdu každý.
Byty v prvním patře disponují předzahrádkami s prostornými terasami a všechny byty ve vyšších patrech jsou vybaveny terasou nebo balkónem.
Byty mají dále společné podzemní patro s dostatečným počtem parkovacíh míst pro své rezidenty.
Dispozice bytů jsem navržené s největší pěčlivostí a respektují veškeré požadavky na komfortní bydlení.

Pražský trh rezidenčních nemovitostí H1 2019 | stručný přehled

26.09.2019

Co zlomového přinesl pražský trh rezidenčních nemovitostí za poslední půlrok?⬆️⬇️

Jedna z nejvýraznějších změn proběhla na trhu hypotečním. V únoru 2019 začala po dlouhém období klesat průměrná nabídková sazba hypoték a propad hypotečního trhu nepřestává sílit. Vyplývá to z pravidelné měsíční statistiky Hypoindex.cz.
Jaké konkrétní hodnoty ukazovala křivka průměrné hypoteční úrokové sazby s každým uplynulým měsícem k nalezení v naší pravidelné tržní zprávě.

Report | Residential Market H1 2019

Český trh realitních investic H1 2019 - shrnutí

21.07.2019

Přinášíme vám stučný přehled o stavu českého trhu realitních investic H1 2019.

První pololetí 2019 na českém realitním trhu ovládly kanceláře. Do nemovitostí v Česku směřovalo za sledované období přibližně 1770 milionů eur. Klíčovou transakcí byl prodej pěti kancelářských budov v komplexu Waltrovka v Praze 5.
První kvartál se stal téměř rekordní také pro hotely. Potvrzuje to druhá největší transakce prvního pololetí: nákup hotelu InterContinental za 225 mil. eur

Celá zpráva | Investice | H1 2019