zavřít MENU
CZ EN

Novinky

 

Pohled na aktuální výstavbu projektu Zličínské prameny

23.03.2023

Virtuální prohlídka stavby

Nové kanceláře Professionals

01.03.2023

Vážení klienti a obchodní partneři, od dnešního dne nás najdete na nové adrese Opletalova 37. Těšíme se na vaši návštěvu.

Prodej rodinného řadového domu v Buštěhradu

30.01.2023

Novinka v nabídce. Energeticky nenáročný řadový rodinný dům 3+kk (96 m2) se zahradou, terasou z tropického dřeva, zděným zahradním domkem 8 m2, předzahrádkou a dvěma parkovacími místy v příjemné, klidné lokalitě rychle se rozvíjejícího města s historickým jádrem. Pozemek má celkovou velikost 168 m2. Postaveno v roce 2010. Velmi vkusně zařízený, útulný dům s kvalitním dřevěným schodištěm nabízí bydlení ve dvou nadzemních podlažích. V přízemí domu je prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní o celkové velikosti 35,5 m2 s kvalitními krbovými kamny, francouzským oknem se vstupem na terasu a zahradu, předsíň, toaleta s umyvadlem a komora. V 1. patře nalezneme dvě samostatné ložnice, koupelnu se sprchou, umyvadlem a toaletou. Podlahy jsou dřevěné, okna v přízemí jsou opatřena předokenními žaluziemi. Dům je připojen na všechny inženýrské sítě, vytápění plynovým kotlem a krbovými kamny. Veškeré vybavení domu včetně zahradního nábytku je zahrnuto v prodejní ceně. Velmi příjemné bydlení jen 15 min autem od Prahy. 

Vánoční otevírací doba

23.12.2022

Vážení klienti a obchodní partneři,

děkujeme vám za projevenou přízeň a v novém roce se těšíme na další spolupráci.

Během vánočních svátků od 24. prosince do 1. ledna 2023 bude naše kancelář uzavřena.

V případě potřeby se na nás můžete obrátit prostřednictvím emailu či telefonu.

Prodej skladového areálu v Úvalech u Prahy

22.11.2022

Výrobní hala s kancelářemi byla dokončena v roce 2015 a v současnosti je využívána pro dřevovýrobu na CNC strojích. Novým majitelům budou k dispozici prostorné výrobní a skladovací plochy, kanceláře, zázemí, dílna i technické místnosti. Objekt má dvě nadzemní a jedno podzemní podlaží. 

Videoprohlídka k dispozici zde: https://my.matterport.com/show/?m=KiECzwr9QDE

Více informací zde: https://1url.cz/krTm7