zavřít MENU
CS EN

Kariéra

Professionals vám nabízí zázemí jedné z nejstarších a nejzavedenějších společností na českém realitním trhu zabývající se především komerčními realitami a investicemi do nemovitostí. Ať už začínáte svou kariéru, chcete dosáhnout postupu na své životní dráze, nebo jen zdokonalujete své dovednosti, v Professionals pro vás máme místo v sehraném rodinném kolektivu.

Již 25 let pomáháme našim klíčovým klientům a partnerům najít skutečnou hodnotu v nemovitostech.

Nenašli jste vhodnou pracovní pozici, ale přesto byste u nás rádi pracovali? Napište nám, jaké jsou Vaše představy a co nám můžete nabídnout a my se Vám ozveme.

Tvoříme hodnoty na českém realitním trhu |Tvořte je společně s námi.

V současné době nabízíme tyto pozice:

Asistent/ka v komerčních realitách

Popis pozice

  • Vedení administrativní agendy komerčního oddělení
  • Organizace a zápisy z pravidelných interních meetingů
  • Účast na promo prezentacích komerčních budov a projektů
  • Budování a upevňovat vztahů - komunikace s klíčovými klienty
  • Zpracování pravidelných i mimořádných investičních nabídek / reportů
  • Příprava direct poštovních rozesílek

Nabízíme

  • Maximální odbornou pomoc v rámci vaší adaptace
  • Zajímavý nástupní příjem
  • Firemní benefity v podobě multisport karty, stravenek, sick days
  • Po zapracování nadstandardní příjem
  • Společenskou vážnost a prestiž
  • Sídlo v centru Prahy
  • Sehraný rodinný tým

Požadujeme

  • Minimální požadované vzdělání: SŠ
  • Velmi dobrá znalost českého jazyka včetně schopnosti provádět korektury
  • AJ – znalost úroveň B2
  • Reprezentativní vystupování, vzhled a výborné komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, odpovědnost a samostatnost, organizační schopnosti
  • Vysoká orientace na výsledky
  • Znalost MS office – Word, Excel
  • Týmový hráč, spolupráce s kolegy
Zažádat o pozici