zavřít MENU
CZ EN

Villas Břežany, Praha-západ K Vinicím, Dolní Břežany

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

PRODÁNO - 1. , 2. i 3. etapa !!!V atraktivní lokalitě Dolních Břežan vzniklo celkem 40 nízkoenergetických rodinných domů s důmyslně řešeným interiérem a moderním vzhledem. 10 typů vil o dvou nadzemních podlažích svou originalitou uspokojí i nejnáročnější klienty. Architektonicky ucelený komplex dvojdomů s dispozicemi 5+kk s garáží a 7+kk s dvougaráží o velikostech 162 m^2 až 240 m^2 , kladl důraz zejména na naprosté soukromí obyvatel a úsporu energií.

Lokalita

Strategická lokalita projektu ve Středních Čechách, Praha-západ zajišťuje vynikající místo pro pohodový rodinný život s výbornou dopravní dostupností v blízkosti metropole a zároveň v poklidné části. Plánovaná výstavba metra v Písnici slibuje maximální komfort MHD dopravy. Dostatek soukromí, přírody, bezpečí a zároveň jednoduché dopravní spojení nejen s centrem Prahy, patří mezi hlavní benefity této oblíbené oblasti.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 604220
Počet jednotek: 15x Rodinný dům
25x Dvojdům
Dispozice od - do: 5+kk a 7+kk
Celková plocha od - do: 160.8 - 240.8 m2
K dispozici: ihned
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

49.9710194444,14.46485