zavřít MENU
CZ EN

Byty u Jenečského potoka Obchodní prostory, 1. NP, 59.8 m2, K prodeji, Byty u Jenečského potoka

 
 
 
 
 
 
« Zpět na projekt

Popis nemovitosti

Projekt Byty u Jenečského potoka je moderní bytový areál citlivě zakomponovaný do centra Hostivic. Je umístěn v blízkosti obchodů, restaurací, škol, úřadů a zdravotnických zařízení. Také náš areál poskytne v parteru budov zázemí pro další nové drobné obchůdky, kanceláře a jiné služby.Bytový projekt tvoří 5 budov s celkem 87 jednotkami o dispozicích 2+kk až 4+kk a obchodní a kancelářské jednotky. Byty je možno koupit jako družstevní nebo do osobního vlastnictví. Garážová stání a sklepy pro rezidenty jsou umístěny v podzemním podlaží. Každý byt má sklep již zahrnutý v ceně.

Lokalita

V Hostivicích naleznete veškeré potřebné služby jako je škola, školka, gymnázium, ZUŠ, zdravotnická zařízení, několik lékaren, množství obchodů, restaurací a dalších služeb. Na velké nákupy a do kina můžete zajet do Metropole Zličín, Ikea a Tesca.Dopravní dostupnost je také velmi dobrá, na metro Zličín se autobusem dostanete za 14 minut, autem ještě dříve. Stejně tak můžete využít 5 min chůze vzdálené zastávky vlaku, který Vás doveze až do centra Prahy.Přírodní park Hostivické rybníky vás vytáhnou z křesla na příjemnou procházku.

Základní sumarizace
Číslo jednotky / Referenční číslo B1.03 / 605882
Počet podlaží: 4
K dispozici: prosinec 2025
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0828805556,14.2552111111