zavřít MENU
CZ EN

Ubytovací jednotky Chodovec Kancelářské prostory, 1+, 2. NP, 7.8 m2, K prodeji, Ubytovací jednotky Chodovec

 
 
 
 
 
 
« Zpět na projekt

Popis nemovitosti

Nabízíme bydlení v ubytovacích jednotkách na Praze 4, Chodově. Kompletně rekonstruovaná osmipodlažní budova s 227 ubytovacími jednotkami 1+kk a 2+kk. K dispozici je také 12 malých kanceláří. Některé jednotky mají přiřazen sklep, je také možno dokoupit parkovací stání pro automobily a motocykly. Budova je koncipována především jako bydlení pro mladou generaci.Obyvatelé budovy mohou využívat sdílený coworkingový prostor, prádelnu a sušárnu, kolárnu/kočárkárnu, posilovnu, Party room, ale také velkou pochozí terasu s posezením na střeše budovy. V přízemí Vás uvítá vzdušná lounge s recepcí, která se bude starat o pohodlí obyvatel. Venku naleznete prostor pro grilování a posezení s kamarády.

Lokalita

Lokalita pražského Chodovce umožňuje příjemné bydlení. Autobusová zastávka je jen pár desítek metrů od budovy, autobus Vás doveze za 9 minut na metro Chodov. Nedaleká dálnice D1 a metro C však zaručuje bezproblémovou dopravu po celé Praze. Za nákupy , restauracemi, do kina je možno zajet do OC Chodov.Na procházku je možné jít kolem potoka a Košíkovských nádrží, nebo dále do Hostivařského lesoparku až k přehradě. Pro náruživé cyklisty je v okolí množství cyklistických tras.

Základní sumarizace
Číslo jednotky / Referenční číslo 234 / 605657
Počet podlaží: 8
K dispozici: ihned

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0409638889,14.4981555556