zavřít MENU
CS EN

Nadstandardní byt 3+kk s terasou v lokalitě Letná k prodeji Byt, 3+kk, 7. NP, 83.8 m2, K prodeji, Korunovační, Praha 7 - Bubeneč

 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji nově postavený byt 3+kk, 83,8 m2 s terasou nacházející se v 6.patře bytového domu z roku 1909. Dům prošel celkovou rekonstrukcí, která byla dokončena začátkem roku 2018. Je orientován jak do vnitrobloku, tak do ulice. Dispozice bytu nabízí předsíň, koupelnu, toaletu pro hosty, 2 ložnice a obývací pokoj s terasou. V koupelně je vana, umyvadlo, keramická závěsná mísa a připojení na pračku. V obývacím pokoji je zajištěna příprava pro instalaci kuchyňské linky. Podlaha v chodbě a obytných místnostech je kryta krásnými dubovými parketami, koupelny jsou obloženy keramickou velkoformátovou dlažbou a stěny velkoformátovými keramickými obklady. K bytu náleží terasa o výměře 2,5m2 a sklep 4,1 m2. Okna bytu jsou dřevěná s izolačním dvojsklem. Lokalita domu je velmi žádaná a poskytuje veškerou občanskou vybavenost. Nachází se mězi oblíbenými pražskými parky - Letenskéými sady a Stromovkou. Vynikající pro rodiny s dětmi, sportovce nebo příjemné procházky. V blízkosti je zastávka tramvají, kterými se snadno dostanete do centra města. Fotografie jsou ilustrační.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 401039
Typ objektu: v činžovním domě
Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 83.8 m2
Terasa: Ano (2.5 m2)
Sklep: Ano
K dispozici: duben 2019
PENB: D

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Korunovační, Praha 7 - Bubeneč