zavřít MENU
CZ EN

Byty Za Arielem Za Arielem, Praha 4 - Michle

 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Bytový projekt Za Arielem, v klidném koutě Michle v malé zátoce Botičského potoka. Moderní pětipodlažní budova s pouze 11 byty Vám nabídne příjemné bydlení v soukromí malého projektu, kde budete znát své sousedy a kde můžete trávit volné chvíle s rodinou či přáteli na společném pozemku za domem u Botiče. Ke každému bytu náleží komora umístěná na patře a sklep. V přízemí budovy naleznete garáže a sklepy.Velmi kvalitní standardy jako například hliníková okna s již vestavěnými žaluziemi nebo vinilové podlahy Vám dodají vysoký komfort bydlení.

Lokalita

V okolí naleznete vše co vám zajistí příjemný život ve velkoměstě. Výborná dopravní dostupnost,jen pár desítek metrů na tramvaj či autobus. Školy, školky a obchody. Sportoviště jako například Brumlovka, Hamerský sportovní areál, lukostřelecký klub. Aktivní odpočinek Vám také umožní množství zelených ploch v okolí, jako například blízký Les Bohdalec, Tyršův vrch, Michelský a Krčský les s výletní restaurací U Krále Václava IV. Cyklotrasa A23 vedoucí přímo kolem domu vás jedním směrem dovede na nábřeží Vltavy na Výtoni a druhým směrem můžete dojet až do Průhonic.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 605806
Počet jednotek: 11x Byt
Dispozice od - do: 58 - 92 m2
Celková plocha od - do: 58.7 - 92.5 m2
K dispozici: leden 2025
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0543694444,14.4540416667