zavřít MENU
CZ EN

Luxusní půdní byt v činžovním domě k pronájmu Půdní byt, 3+kk, 6. NP, 156.0 m2, K pronájmu, náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Moderní a prostorný luxusní byt v zrenovovaném secesním domě v srdci Královských Vinohrad. Byt je ukázkou moderního designu s akcentem na kvalitu použitých materiálů a celkového architektonického ponětí. Tento výborně a prakticky řešený byt nabízí komfortní bydlení v dokonalém stylu. Skvěle vybavená kuchyň, vestavěné skříně, velký důraz na kvalitu a detail, to vše vytváří neopakovatelnou atmosféru.V blízkosti se nachází známý kostel, monumentální moderní stavba známého slovinského architekta Josipa Plečnika. Tato atraktivní rezidenční lokalita nabízí nepřeberné možnosti společenského, kulturního a sportovního vyžití. V ceně je zahrnuto jedno parkovací stání. Cena nezahrnuje vedlejší poplatky. K dispozici od 1.4.2024.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 501597
Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 156.0 m2
K dispozici: ihned

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady