zavřít MENU
CZ EN

IBC Building - PODNÁJEM MODERNÍ KANCELÁŘE ZA SUPER CENU!! Kancelářské prostory, K pronájmu, Pobřežní 620/3, Praha 8 - Karlín

 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Jste větší firma a potřebujete se přestěhovat do modernějších kanceláří, a k tomu ještě za dobrou cenu? Právě takové se nám dostaly do nabídky. Jedná se o moderní kancelářské prostory o velikosti 514 m2 (čístá plocha 456,65 m2) jen za 9,90 euro za m2. umístěné v budově International Business Centrer (Pobřežní 3, Karlín, Praha 8) S možnosti smlouvy, až na 3 roky. Nepropásněte svou šanci, dejte nám o sobě vědět.

Lokalita

IBC Building se nachází v obchodní lokalitě městské části Prahy 8 Karlín v sousedství Kongresového centra a hotelu Hilton. Vzdálena 5 minut chůze z centra města. Dobrře dostupná automobilem i MHD. Přímé napojení na magistrálu a ostatní dopravní tepny, 30 minut na mezinárodní letiště Ruzyně. Stanice metra Florenc je vzdálena cca 100 metrů od budovy.

Specifikace budovy

  • Stanice metra Florenc vzdálená 300 m o budovy
  • 2x osobní výtah, 1x výtah z garáží
  • žaluzie
Základní sumarizace
Referenční číslo: 316636
Specifikace jednotky: 2. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 514.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Pobřežní 620/3, Praha 8 - Karlín