zavřít MENU
CZ EN

REZIDENCE SESTUPNÁ Sestupná, Praha 6 - Břevnov

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Projekt Rezidence Sestupná v Břevnově na Praze 6, s pouze 11 byty, je navržen jako komorní projekt, s moderní architekturou, respektující okolní zástavbu. Jedná se o dvoupodlažní objekt s obytným podkrovím a jedním podzemním podlažím s garážemi a sklepy. Společný vnitroblok budovy, který ohraničuje pískovcová skála zajistí soukromí a prostor pro relaxaci s přáteli nebo rodinou.Všechny byty budou mít nadstandardní vybavení a některé byty je možné vzájemně propojit, toto je možné na základě dohody s investorem. (Všechny klientské změny lze realizovat pouze při včasné rezervaci bytových jednotek).Ke každému bytu náleží 1 parkovací stání včetně sklepní kóje.

Lokalita

V okolí nalezneme veškeré potřebné služby a občanskou vybavenost jako jsou školy a školky, možnosti nákupů, možnosti relaxace a volnočasových aktivit. MHD - tramvaj, autobus i metro Petřiny jsou v docházkové vzdálenosti.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 605445
Počet jednotek: 6x Byt
Celková plocha od - do: 62 - 130.2 m2
K dispozici: prosinec 2023

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0868833333,14.3348916667