zavřít MENU
CZ EN

Marina Boulevard Kaftanova, Praha 8 - Libeň

 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Představujeme projekt MARINA BOULEVARD, nové bydlení v revitalizované lokalitě na pomezí Karlína a Libně, kousek od centra Prahy. V pěti nízkopodlažních domech se nabízí 150 exkluzivních bytů s luxusním vybavením - včetně penthousů s terasami a bytů se soukromými bazény a předzahrádkami. Byty disponují inteligentním systémem 'MY HOME', jsou charakteristické francouzskými okny a kvalitními materiály. V objektu je centrální recepce 24h denně, samozřejmostí je spolehlivý kamerový systém. Každý dům má dostatek parkovacích míst a přístup k vodnímu molu a přístavišti.

Lokalita

Projekt se nachází na poloostrově mezi slepými rameny Vltavy, které vytváří dojem bydlení za městem a současně moderní způsob života. Samotná lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost (školy a školky, restaurace, kavárny, obchody a služby). Součástí kampusu je i privátní jachtařský klub s marinou. Pro milovníky sportu je pak příjemnou zprávou okolo se linoucí cyklostezka a golfové odpaliště jen pár minut chůze od rezidence. Toto špičkové bydlení se nachází jen pár minut od stanice metra B a dalšími spoji MHD, jež zajišťují výbornou dostupnost do centra města.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 604744
Počet jednotek: 150x Byt
Dispozice od - do: 1+kk-5+kk
Celková plocha od - do: 32 - 176.3 m2
K dispozici: ihned
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.1055388889,14.4683638889