zavřít MENU
CZ EN

Byty Studentská Studentská, Praha 6 - Dejvice

 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Původní činžovní dům v duchu puristické architektury, obsahuje v pěti podlažích 40 jednotek o rozměrech od 13,9 m do 52 m a dispozicích 1+kk až 2+kk. Budova je vybavena výtahem, s kolárnou a společnou prádelnou se sušárnou, uživatelský komfort bydlení násobí zelený vnitroblok.Všechny jednotky jsou dokončeny ve standardu White Wall, to znamená, že dokončení finálních povrchů (podlahy, obklady, kuchyňská linka, sanita či osvětlení) je na vás.

Lokalita

Dejvice jsou čtvrť, kde se setkává historie a moderní současnost, je plná kaváren, restaurací, klubů, zábavy, kultury i sportovně-relaxačních míst. Klidné ulice plné architektonicky zajímavých vil, rušný vysokoškolský kampus s moderní budovou Národní technické knihovny a sousedství Stromovky a Divoké Šárky, dává prostor k vyžití všem generacím.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 605741
Počet jednotek: 12x Byt
Celková plocha od - do: 19.1 - 50.8 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.1031583333,14.3905555556