zavřít MENU
CZ EN

Bytový dům Pod Vondračkou Perucká, Praha 2 - Vinohrady

 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Moderní bytový dům usazený do svahu pod starou viniční usedlostí Vondračka v katastru Vinohrad poskytne novým obyvatelům příjemné bydlení se všemi vymoženostmi metropole.Budova má čtyři nadzemní a jedno podzemní podlaží, 27 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 3+kk, v podzemním podlaží jsou pak umístěny parkovací prostory a sklepy.

Lokalita

V okolí byly v minulosti vinice a sady, dnes se zde můžete procházet parkem po cestičkách až ke Grébovce s jejím viničním altánem či můžete jít posedět do kavárny v pavilonu Grébovka. Lokalita má výbornou dopravní dostupnost a v okolí naleznete veškerou potřebnou občanskou vybavenost, jako jsou školy i školky, pošta, poliklinika, obchody a restaurace. Dopravní spojení zajišťuje nedaleká tramvajová zastávka s napojením na linky metra A a C. K dispozici je také vlaková zastávka ve Vršovicích.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 605595
Počet jednotek: 8x Byt
Celková plocha od - do: 27.2 - 73 m2
K dispozici: ihned
PENB: A

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0682861111,14.4388361111