zavřít MENU
CZ EN

Bydlení U Michelské vodárenské věže Hanusova, Praha 4 - Michle

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Nabízíme byty ve starším pětipodlažním bytovém domě s 18 jednotkami 1+kk a 2+kk. Jednotky jsou prodávány ve stávajícím stavu a jsou vhodné k rekonstrukci, která vám umožní vytvořit bydlení podle vlastních představ.Byty jsou ideální jako startovní bydlení pro mladé páry, jednotlivce nebo jako investiční byty.Budova jako taková projde komplexní rekonstrukcí fasády, společných prostor, rozvodů atd.).Byty v suterénu mají předzahrádky, v posledním patře terasy. Ke každému bytu náleží sklepní kóje.Rekonstrukce budovy bude dokončena a předání bytů proběhne v létě 2023.

Lokalita

Budova se nachází jen 150 metrů od krásné vodárenské věže, která byla postavena podle návrhu arch. Jana Kotěry ve stylu pozdní geometrické secese. Od domu se dostanete za 5 min na zastávku autobusů Zelená liška nebo během 10 min na zastávky autobusů a metra Budějovická či Pankrác. Veškerá potřebná občanská vybavenost je na dosah. Restaurace a kavárny, Albert, OC Arkády Pankrác, DBK, Bauhaus, zdravotnická zařízení, školy a školky a další služby.Autem se dostanete na Podolské nábřeží během několika minut nebo nedalekou ulicí 5. května směrem ven z Prahy.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 605635
Počet jednotek: 14x Byt
Dispozice od - do: 1+kk - 2+kk
Celková plocha od - do: 26.4 - 56.9 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0492861111,14.4464861111