zavřít MENU
CZ EN

Táborská obchodní prostory Praha 4 Obchodní prostory, Kancelářské prostory, K pronájmu, Táborská 940/31, Praha 4 - Nusle

 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nové obchodní prostory v administrativní budově na Praze 4 k pronájmu. Prostory o velikosti 270 m2 jsou světlé, mají velká prosklená okna s otevíratelnými postranními klapkami. Jednotka je klimatizovaná. Vstup do prostor je přímo z hlavní ulice Táborská. Prostory jsou vhodné využívat pro kombinovaný účel (SHOWROOM A KANCELÁŘ). Jednotku lze rozděli na 100 m2 a využít ji jako kancelář. Vstup do těchto prostor by byl přes centrální recepci. Vlastník je schopen přizpůsobit obchodní prostor požadavkům klienta.

Lokalita

Táborská 31 leží v klidné lokalitě Prahy 4 s výhledem na náměstí Generála Kutlvašra. Budova je situována na Táborské ulici, jež je jednou z hlavních nuselských spojnic. Magistrála je vzdálena pouhé 3 minuty jízdy (napojení na dálnici D1). Dobrá dostupnost MHD. Stanice metra Vyšehrad a Pražského povstání (trasa C) 5 minut chůze. Tramvajová zastávka přímo u objektu (tram č. 18). Další tramvaje (6, 7, 11, 24, 53, 56) jsou vzdáleny 2 minuty chůze. V sousedství se nachází mnoho restaurací a obchodů.

Specifikace budovy

  • Centrální recepce v přízemí budovy
  • Možnost pronájmu zasedacích místností
  • Mnoho možností stravování v okolí budovy
  • Dobrá dostupnost MHD
  • Tramvajová a autobusová zastávka před budovou
  • 3 x výtah
Základní sumarizace
Referenční číslo: 316136
Specifikace jednotky: Obchodní prostory
Celková plocha: 270.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Táborská 940/31, Praha 4 - Nusle