zavřít MENU
CS EN

Spálená 5 Kancelářské prostory, K pronájmu, Spálená, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Multifunkční objekt s celkovou pronajímatelnou plochou 4.479 m2 je po kompletní rekonstrukci. Prostory situované do Spálené ulice slouží především jako kanceláře, dále se počítá s atypickými ateliéry pro všestranné využití. Přízemí patří obchodním prostorům s impozantními skleněnými výlohami. Ve vyšších patrech se nacházejí luxusní byty. V podzemí se nachází zcela nová podzemní garážová stání a vnitroblok je po kompletní renovaci plný zeleně s designovými vodními elementy.

Lokalita

Budova se nachází ve Spálené ulici v centru Prahy, mezi Národní třídou a Karlovým náměstím, jen pár desítek metrů od tramvajových zastávek a od stanice metra linky B. V bezprostředním okolí domu se nalézá velké množství obchodů, služeb, restaurací, kaváren, klubů a také nedávno revitalizovaný park na Karlově náměstí. To vše umožňuje vysoký standard s vynikající infrastrukturou a veškerým komfortem na dosah jak pro luxusní bydlení, tak pro komerční využití.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost
  • Restaurace
  • Tramvaj "Národní třída"
  • Metro "Můstek" (linka A,B)
  • Podzemní parkovací stání
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
312867 2. NP, Kancelářské prostory - - - 280 m2 280 m2 ihned poptat
Základní sumarizace
Referenční číslo: 312866
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 4 479.0 m2
Min. plocha: 280.0 m2
Max. plocha: 280.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Spálená, Praha 1 - Nové Město