zavřít MENU
CZ EN

Nadstandardní vila v novém bytovém areálu s bazénem k pronájmu Vila, 5+1, 270.0 m2, K pronájmu, Nebušická, Praha 6 - Nebušice

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu luxusní vilu 5+1 se zahradou, dvougaráží a bazénem. Jedná se o samostatně stojící vilu vysoké kvality v bezprostřední blízkosti Mezinárodní školy v Nebušicích. V domě se nachází vstupní hala, obývací pokoj s krbem a terasou, plně vybavená kuchyň, 4 ložnice, z toho dvě s vlastní koupelnou (rohová vana i sprchový kout), třetí koupelna, oddělené toalety, prádelna, spíž a šatna. Velkou výhodou je venkovní bazén o rozměru 16m2. V domě najdeme vysoké stropy a krásné dlažby. Zabezpečovací zařízení v domě je samozřejmostí. Jedná se o poklidnou lokalitu obklopenou přírodou a zelení s kompletní občanskou vybaveností. Je zde i výborné spojení na letiště. K dispozici ihned. Cena nezahrnuje vedlejší poplatky.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 158900
Dispozice: 5+1
Obytná plocha: 270.0 m2
Zahrada: Ano (600.0 m2)
Balkon: Ano
K dispozici: ihned

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Nebušická, Praha 6 - Nebušice