zavřít MENU
CZ EN

Nadstandardní byt v historickém objektu k pronájmu Byt, 3+1, 2. NP, 84.0 m2, K pronájmu, Na Poříčí, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k pronájmu třípokojový byt s vlastní pavlačí, po kompletní rekonstrukci, v oblíbené lokalitě Prahy 1. Byt se nachází v citlivě zrenovovaném historickém objektu ,,Dům u Zlatého slunce''. Sestává ze dvou neprůchozích ložnic a velké obytné místnosti s jídelním a pracovním koutem. Byt je plně vybaven jak nábytkem, tak kuchyňskými spotřebiči a pračkou. V docházkové vzdálenosti je Staroměstské i Václavské náměstí, výborné je dopravní spojení - metro B Náměstí Republiky, autobus, vlak i tramvaj do 5 minut od domu. V blízkosti se nachází obchodní centra Palladium a Kotva, kde je možné si pronajmout parkovací stání. Cena nezahrnuje vedlejší poplatky. K dispozici od listopadu 2022.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 501812
Dispozice: 3+1
Obytná plocha: 84.0 m2
Terasa: Ano
K dispozici: listopad 2022

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na Poříčí, Praha 1 - Nové Město