zavřít MENU
CS EN

Luxusní byt v činžovním domě k pronájmu Byt, 3+kk, 2. NP, 93.0 m2, K pronájmu, náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady

 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Luxusní byt k pronájmu na náměstí Jiřího z Poděbrad nacházející se ve zrenovovaném secesním domě v srdci Královských Vinohrad. Byt je ukázkou moderního designu s důrazem na kvalitu použitých materiálů a celkového architektonického pojetí. Byt sestává ze vstupní haly, odkud je vstup do ostatních místností apartmánu. K dispozici jsou 2 ložnice, 1 pokoj s krásnou a moderní kuchyňskou linkou, nádherná koupelna s vanou, oddělené WC a komora pro technické zázemí a také jako úložný prostor. Tato atraktivní rezidenční lokalita nabízí bohaté možnosti společenského, kulturního a sportovního vyžití. Poplatky 1000,-Kč/osoba. K dispozici od listopadu 2017.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 501910
Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 93.0 m2
K dispozici: ihned
Stav jednotky: pronajato
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

náměstí Jiřího z Poděbrad, Praha 3 - Vinohrady