zavřít MENU
CZ EN

Rezidence Modřanka - prodej obchodní prostory č. 1002 - 269 m2 Obchodní prostory, K prodeji, Komořanská 2391/45, Praha 4 - Komořany

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Rezidence Modřanka do okolní zástavby, kterou tvoří prvorepublikové vilky, vnáší dotek moderní architektury. Bytový komplex na první pohled zaujme nevšední fasádou, jejíž design je inspirován neoplasticismem i nezaměnitelnými díly nizozemského malíře Pieta Mondriana. Stavba byla navržena s respektem k životnímu prostředí, pyšní se nízkou energetickou náročností, úspornými zařizovacími předměty a rozlehlým parkem mezi budovami. Přímo na ulici Komořanské jsou umístěny obchodní jednotky s plochou 269,9 m2 a 237,7 m2, ve stavu hrubého dokončení, které lze spojit.

Lokalita

Pár kroků do přírody a pár zastávek do města, tomu se říká bydlení na dobré adrese. Právě takovou kombinaci nabízí Rezidence Modřanka, která vyrostla na pravém břehu Vltavy v pražských Modřanech. Čtveřice moderních bytových domů stojících na místě bývalého cukrovaru je uspořádána do tvaru podkovy - symbolu štěstí, který je příslibem spokojeného bydlení.

Specifikace budovy

  • Zastávka MHD u budovy
  • Stav prostor Shell and Core
  • Příprava pro kuchyňku
  • WC
  • Výlohy do ulice Komořanská
Základní sumarizace
Referenční číslo: 318080
Specifikace jednotky: 1. NP, Obchodní prostory
Celková plocha: 269.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Komořanská 2391/45, Praha 4 - Komořany