zavřít MENU
CZ EN

FLEXI KANCELÁŘ - Palác Archa Kancelářské prostory, K pronájmu, Na poříčí 1046/24, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Servisovaná a plně vybavená kancelář 15 m2 s kapacitou pro 1-2 osoby. Kanceláře jsou vybaveny kvalitním kancelářským nábytem včetně základních úložných prostor, tj. osobní kontejnery a skříňky na dokumenty. Veškeré vybavení lze dle potřeb klienta uzpůsobit - kancelář je možné vybavit i pro více osob či přidat posezení sloužící pro návštěvy ve složení menšího konferenčního stolku a dvou židlí.

Lokalita

Palác Archa se nachází v ulici Na Poříčí, jedné z nejvíce fekventovaných tříd centra Prahy. Tato lokalita je snadno a dobře dostupná jak městskou hromadnou dopravou, tak i automobilem. Zastávky několika tramvajových linek se nacházejí přímo před budovou, stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) s přímým výstupem k Masarykovu nádraží je vzdálena pouze 2 minuty chůze a centrální autobusové nádraží Florenc je v dochozí vzdálenosti od budovy. V lokalitě jsou dostupné veškeré služby.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost v okolí
  • Moderní zrekonstruované prostory
  • Copy-centrum
  • 5 zasedacích místností
  • Množství restaurací v přímém okolí
  • Dostatek podzemních parkovacích stání
Základní sumarizace
Referenční číslo: 301333
Specifikace jednotky: Kancelářské prostory
Celková plocha: 15.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na poříčí 1046/24, Praha 1 - Nové Město