zavřít MENU
CZ EN

Na Příkopě 14 Kancelářské prostory, K pronájmu, Na Příkopě 854/14, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Působivá rohová budova Na Příkopě 14 nabízí po celkové rekonstrukci kanceláře nejvyšší kvality. Nezávislý přístup je zajištěn dvěma hlavními recepcemi se vstupy z ulice Na Příkopě a ulice Panské a přímými osobními výtahy do jednotlivých kancelářských pater. Objekt profituje z obchodních prostorů umístěných v nižších podlažích, které bude využívat jediný nájemce jako obchodní dům. Ve dvou podzemních podlažích je umístěno zhruba 150 parkovacích míst.

Lokalita

Objekt Na Příkopě 14 se nachází v pěší zóně na rohu pražské prominentní nákupní třídy Na Příkopě a ulice Panská. Hlavní dopravní uzel městské hromadné dopravy stanice metra Můstek a Náměstí Republiky stejně jako zastávky tramvají jsou v docházkové vzdálenosti. Dostupnost individuální dopravou je též excelentní a navíc je možné využít dostatečného množství parkovacích míst v podzemním parkovišti objektu.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost
  • Restaurace v okolí
  • Stanice metra Můstek (A) a Náměstí Republiky (B)
  • Zastávky tramvají
  • 150 parkovacích míst
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
314781 4. NP, Kancelářské prostory - - - 578 m2 578 m2 ihned poptat
Základní sumarizace
Referenční číslo: 305929
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 16 500.0 m2
Min. plocha: 578.0 m2
Max. plocha: 578.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na Příkopě 854/14, Praha 1 - Nové Město