zavřít MENU
CZ EN

Novinky

 
« Zpět na seznam

Rezidence u Rokytky zahájila svůj prodej!

15.11.2019

Zahájili jsme exkluzivní prodej nového developerského projektu Rezidence u Rokytky. Nový rezidenční projekt představuje souboř tří bytových viladomů, které vyrostou v klidné části Praha-Hrdlořezy. Jedná se o jednu z posledních pražských čtvrtí, která si zachovala svůj tradiční venkovský charakter, který je navíc podpořen romantickými meandry řeky Rokytky.V dosahu je kromě několiká parků také Malešický les. V docházkové vzdálenosti se nachází komplexní občanská vybavenost čítající nekolik nákupních středisek, školy a školky, či metropolitní unoverzitu.
V blízkosti se dále nachází autobusové i tramvajové zastávky, které vás dopraví do centra Prahy. V dojezdové vzdálenosti je vnitřní pražský okruh, který umožňuje rychlé spojení na dálnice D1,D8,D10 a D11.

Projekt  nabízí 68 bytů v rozmanitých dispozicích od garsonek až po velkorysé 4+KK byty, z kterých si vybere opravdu každý.
Byty v prvním patře disponují předzahrádkami s prostornými terasami a všechny byty ve vyšších patrech jsou vybaveny terasou nebo balkónem.
Byty mají dále společné podzemní patro s dostatečným počtem parkovacíh míst pro své rezidenty.
Dispozice bytů jsem navržené s největší pěčlivostí a respektují veškeré požadavky na komfortní bydlení.