zavřít MENU
CS EN

Novinky

 
« Zpět na seznam

Development Areálu Kbely zdárně pokračuje

24.10.2018

Realitní a poradenská společnost Professionals s.r.o. na základě dlouhodobé spolupráce s akcionáři společnosti Maloja Investment SICAV a.s. zprostředkovala další prodej nemovitostí v průmyslovém Areálu Kbely.  Předmětem transakce byly objekty původní galvanovny. Novým majitelem pozemků o celkové ploše cca. 10.000 m² se stala společnost Merbadu, která ve velmi krátkém čase naplno využila potenciálu nemovitosti a i nadále pracuje na rozvoji a modernizaci prostor v rámci vylepšování současných podmínek pro stávající nájemce objektu.

Celý Areál Kbely nabízí mnoho příležitostí pro rozvoj činnosti vlastníků pozemků a průmyslových objektů, mimo jiné díky výbornému napojení na páteřní pražské komunikace a MHD, říká Petr Kozojed, Head of Investment ve společnosti Professionals.“ V bezprostřední blízkosti areálu se nachází mnohá zařízení, mezi nimi golfové hřiště, obytné čtvrti, soukromé letiště pro malá letadla s budovami zázemí, stanice metra.

Jsme rádi, že jsme mohli majiteli areálu Kbely doporučit spolehlivého kupce a podílet se tak na úspěšném rozvoji území “, uzavírá Petr Kozojed.