zavřít MENU
CZ EN

Týnský dvůr - UNGELT - kancelářské prostory Kancelářské prostory, Obchodní prostory, K pronájmu, Týn 639/1, Praha 1 - Staré Město

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Týnský dvůr Ungelt je impozantní historický komplex budov, jehož vznik sahá, až do 10 století. Budova v dávné minulosti sloužila jako kupecký dvůr, který za úplatu poskytoval ochranu kupcům. Tomu to poplatku se ve staroněmčině říkalo 'Ungelt' (Clo) a od tu vznikl název budovy. Komplex nabízí 7000 m2 kanceláří a obchodních ploch. V polovině 90 let prošel rozsáhlou rekonstrukci. V objektu je k dispozici výtah, na podlahách jsou parkety a prostory jsou klimatizované. Nájemní smlouvy se uzavírají na 3 roky.

Lokalita

Ungelt se nachází v jedné z historicky nejvýznamnějších lokalit Prahy. Je to blok zástavby mezi ulicemi Týnskou, Štupartskou a Malou Štupartskou, 100 metrů od Staroměstského náměstí, který vznikl pravděpodobně již v 10. století. Co se týče problematiky parkování, parkovat lze budťo v nadaleké Pařížské ulici, v Burzovním paláci nebo Rybné ulici, ale také v obchodních centrech jako je Palladium..

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost
  • Centrum města
  • Reprezentativní dům i prestižní adresa
  • Restaurace
  • Výborná dostupnost
Základní sumarizace
Referenční číslo: 308771
Specifikace jednotky: 4. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 231.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Týn 639/1, Praha 1 - Staré Město