zavřít MENU
CZ EN

Super storage - samobslužné minisklady Skladové prostory, K pronájmu, Severní XI 1, Praha 4 - Záběhlice

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Super Storage nabízí minisklady různých velikostí v čistých a nových kontejnerech. S rezervací a platbou online tak můžete zapomenout na zdlouhavé schůzky o pronájmu a zbytečné papírování. Zapomeňte také na vozíky, výtahy a chodby. V Super Storage můžete přijet autem rovnou k vaší jednotce a vyndat své věci z kufru přímo do skladu. Více než 100 samostatných jednotek, velikost od 3 m2 do 12 m2. Ihned k dispozici.

Lokalita

Najdete nás u Jižní spojky v Záběhlicích na Praze 4. Naše lokalita je ideální pro všechny. Autem Nacházíme se cca 200m od výjezdu na Michle/Spořilov (směr z Barrandovského mostu). Jsme tak pár minut od centra Prahy: např. 12 minut autem na Anděl nebo 10 minut k Muzeu, jsme kousek od všech. MHD 2-3 minuty pěšky od autobusových zástávek: Starý Spořilov (bus 138), Depo Kačerov (118, 138, 170, 905). Nejbližší metro: Kačerov, Roztyly

Specifikace budovy

  • Chráněno alarmem a kamerovým systémem
  • Snadný pronájem přes internet
  • Přístup autem až ke skladu
  • Provoz 24/7/365
  • Velikost od 3m2
Základní sumarizace
Referenční číslo: 316399
Typ objektu: Skladový areál
Celková plocha objektu: 1 000.0 m2
Min. plocha: 3.0 m2
Max. plocha: 12.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Severní XI 1, Praha 4 - Záběhlice