zavřít MENU
CZ EN

Rodinný dům 5+kk, dvojdům, novostavba se zahradou Dvojdům, 5+kk, 115.0 m2, K prodeji, Do Roklí, Praha 6 - Přední Kopanina

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme vám novostavbu rodinného dvoupodlažního domu v Přední Kopanině o dispozici 5+kk na pozemku 354 m2.Tento dvojdomek se nachází v příjemném komorním projektu U Nebušického potoka, v uzavřeném areálu se třemi dvojdomky, celkem tedy 6 domy.V přízemí naleznete světlý obývací pokoj s kuchyňským koutem s východem na terasu a zahradu. Je zde také pokojík využitelný jako pracovna či pokoj pro hosty, koupelna s wc a sprchou, velká technická místnost s kotlem , vývody pro pračku a s dostatkem úložného prostoru, pod schodištěm je další komora.V patře jsou tři pokoje, dvě koupelny a šatna. U největší ložnice je další šatna a je zní východ na prostornou 33 m2 velkou terasu.Vytápění je řešeno plynovým kondenzačním kotlem Bosch, dům má invertorovou klimatizaci.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 401171
Dispozice: 5+kk
Obytná plocha: 115.0 m2
Zahrada: Ano (290.0 m2)
Terasa: Ano (48.5 m2)
K dispozici: srpen 2024
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Do Roklí, Praha 6 - Přední Kopanina