zavřít MENU
CZ EN

Opletalova Kancelářské prostory, Obchodní prostory, K pronájmu, Opletalova 921/6, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

V budově Opletalova č.p. 6 se uvolnila tichá, velmi světlá kancelář o vel. 67 m2 s výhledem do dvora. Prostory jsou klimatizovány a skládají se ze tří průchozích kanceláří a malým skládkem. Okna jsou vybaveny žaluziemi. Na podlahách jsou položeny plovoucí podlahy. Druhá nabízená kancelář je po rekonstrukci o vel. 48 m2 ve 2.NP. Nabízí se bez nábytkuObchodní jednotka o vel. 71 m2 se nachází v přízemí budovy. Vstup do obchodních prostor je přístupný z ulice Opletalovi, a je společný pro tři obchody. Prostor není vhodný pro potraviny a obchod se suvenýry.

Lokalita

Kanceláře se nacházejí jen pár kroků od Václavského náměstí. Kanceláře jsou situovány v rámci obou sousedících budov na adresách Opletalova 4 a 6. Vzhledem k svému umístění jsou tyto kancelářské budovy velmi snadno dostupné hromadnou dopravou ( 3 min. od zastávky Muzeum A a C). Lokalita je velmi lukrativní vzhledem k tomu, že se nachází v blízkosti pražské magistrály.

Specifikace budovy

  • Kuchyňka
  • 3 min. od zastávky metra Muzeum
  • 5 min. od zastávky metra Můstek
  • v blízkosti pražské magistrály
  • Internet
  • Telefonní linka
Základní sumarizace
Referenční číslo: 304630
Specifikace jednotky: 2. NP, Kancelářské prostory
Celková plocha: 48.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Opletalova 921/6, Praha 1 - Nové Město