zavřít MENU
CZ EN

Opletalova Obchodní prostory, Kancelářské prostory, K pronájmu, Opletalova 921/6, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Skvělá příležitost pronajmout si obchodní jednotku téměř na Václavském náměstí za bezkonkurenční cenu 50.000 Kč,- za měsíc. Benefitem pro někoho může být i nájemní smlouva na dobu určitou do konce roku 2022. V budově se také uvolnily dvě útulné kanceláře. Kancelář o vel. 67 m2 je světlá kancelář s výhledem do dvora. Prostory jsou klimatizovány a skládají se ze tří průchozích kanceláří a malými skladovacím prostorem. Druhá nabízená kancelář o velikosti 48 m2 je nevybavená a prošla rekonstrukci.

Lokalita

Kanceláře se nacházejí jen pár kroků od Václavského náměstí. Kanceláře jsou situovány v rámci obou sousedících budov na adresách Opletalova 4 a 6. Vzhledem k svému umístění jsou tyto kancelářské budovy velmi snadno dostupné hromadnou dopravou ( 3 min. od zastávky Muzeum A a C). Lokalita je velmi lukrativní vzhledem k tomu, že se nachází v blízkosti pražské magistrály.

Specifikace budovy

  • Kuchyňka
  • 3 min. od zastávky metra Muzeum
  • 5 min. od zastávky metra Můstek
  • v blízkosti pražské magistrály
  • Internet
  • Telefonní linka
Základní sumarizace
Referenční číslo: 304630
Specifikace jednotky: 1. NP, Obchodní prostory
Celková plocha: 71.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Opletalova 921/6, Praha 1 - Nové Město