zavřít MENU
CZ EN

KARLÍN P46 Kancelářské prostory, K pronájmu, Praha 8 - Karlín

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Kancelláře v moderně upravené budově v oblíbené části Prahy 8 - Karlín. Prostory jsou klimatizované a je lze flexibilně upravit dle požadavků nájemce. Objekt prošel v letech 2018 kompletní rekonstrukcí a modernizací, je vybaven reprezentativní recepcí, doplněnou jednací místností v přízemí pro potřeby nájemců. Dále disponuje vlastním vnitřním i venkovním parkováním, novým konferenčním centrem a střešní terasou se sdíleným přístupem. PLNĚ PPRONAJATO

Lokalita

Budova je situována v lokalitě nově vyrůstajícího administrativního centra Prahy na rozhraní Nového Města a Karlína, v blízkosti hotelu Hilton s přímým napojením na severo-jižní magistrálu. V bezprostřední blízkosti se nacházejí stanice metra Křižíkova (trasa B), Florenc (trasa B a C), zastávky tramvají a autobusů.

Specifikace budovy

  • Zasedací místnosti pro nájemníky
  • 5 min. chůze od stanice metra Křižíkova (trasa C)
  • 7 min. chůze od stanice metra Florenc (trasa B, C)
  • Tram. 8, 24
  • Osobní výtah
  • Parkování v garážích
Základní sumarizace
Referenční číslo: 007514
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 2 761.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Praha 8 - Karlín