zavřít MENU
CZ EN

Hybernská 32 Obchodní prostory, Kancelářské prostory, K pronájmu, Hybernská 1271/32, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Hledáte šikovně řešený obchodní prostor s nápadně velkými výlohami v centru Prahy? Právě takový vám aktuálně můžeme nabídnout. Jedná se o prostor o celkové velikosti 526 m2 (přízemí 260 m2 a suterén 266 m2) s přímím vstupem z ulice Hybernská, která těsně sousedí s budovou Masarykova nádraží. Nabízený prostor je dobře viditelný a poutá tak pozornost kolemjdoucích. Nejen výlohami, ale i svým architektonickým provedením. Domluvte si osobní prohlídku již dnes.

Lokalita

Lokalita v Hybernské ulici a budova Masarykova nádraží patří mezi rozvíjející se oblast. Velkým přínosem bude dostavění projektu Masaryčka od věhlasného architektonického studia Zaha Hadid. Za pár let, v roce 2023, zde bude dokončen nový hotel a budovy 1 a 2. Také je tu očekávána zvýšená koncentrace cestujících, a to díky plánovanému vlakovému spojení z Masarykova nádraží na letiště Václava Havla od roku 2028.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost v blízkém okolí
  • Přední obchodní lokalita v Praze
  • Přímo v budově restaurace
  • Vynikající dopravní dostupnost
  • Stanice metra Nám. Republiky (trasa B)
  • Moderní výtah
  • Parkoviště pro 200 vozů ve vzdálenosti 50 m od objektu
Základní sumarizace
Referenční číslo: 302112
Specifikace jednotky: Obchodní prostory
Celková plocha: 526.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Hybernská 1271/32, Praha 1 - Nové Město