zavřít MENU
CS EN

EMPORIUM RUZYNĚ - skladový areál (dříve BARBICAN) Kancelářské prostory, Skladové prostory, K pronájmu, U Prioru, Praha 6 - Ruzyně

 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Aktuálně je k dispozici poslední skladovací jednotka ca 1.800 m2. Areál tvoří jedna skladová a jedna administrativní budova s celkovou výměrou téměř 11.000 m2. Přímé napojení na městský okruh a dobrá dostupnost z centra Prahy jsou výhodou, hlavně pro společnosti s vyšší obrátkovostí zboží. Veškeré prostory jsou vytápěny a disponují dostatkem nakládacích můstků a ramp. Menší jednotky jsou vhodné pro výdejní sklady či vzorkovny. Celý areál je dobře viditelný z hlavní silnice a je přímo u zastávky MHD.

Lokalita

Skladový park BARBICAN leží v rozvinuté logistické oblasti Prahy 6, méně než 1 km od letiště Ruzyně, v blízkosti pražského okruhu. Díky novému dálničnímu obchvatu umožňuje rychlé spojení s logistickými trasami všemi směry, napříč Českou republikou i střední Evropou. Zároveň nabízí dobré dopravní spojení do centra Prahy.

Specifikace budovy

  • Střežený areál
  • Správa areálu v místě
  • Napojení na Pražský okruh
  • Nakládací rampy
  • Samostatné kanceláře v areálu
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
302515 1. NP, Kancelářské prostory 500 m2 100 m2 30 m2 ihned poptat
309131 1. NP, Skladové prostory - - - 1800 m2 1800 m2 ihned poptat
Základní sumarizace
Referenční číslo: 301000
Typ objektu: Skladový areál
Celková plocha objektu: 11 000.0 m2
Min. plocha: 400.0 m2
Max. plocha: 400.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

U Prioru, Praha 6 - Ruzyně