zavřít MENU
CZ EN

ČERNÁ LABUŤ Kancelářské prostory, K pronájmu, Na Poříčí 1067/25, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Černá labuť je moderní polyfunkční budova s centrální recepcí, která byla postavena v roce 1993 a nedávno prošla rekonstrukcí. Nabízí flexibilně řešené kancelářské prostory a parkování v podzemních garážích. Aktuálně jsou k dispozici kanceláře 194 m2 ve čtvrtém kancelářském podlaží, které mají vlastní sociální zázemí a kuchyňku. Konstrukce budovy umožňuje jak otevřenou tak dělenou dispozici. Příjemným bonusem budovy je eventový prostor se střešní terasou, který je možné pronajmout pro společenské akce a konference.

Lokalita

Administrativní budova se nachází na výborné obchodní adrese, v ulici Na Poříčí, která propojuje centrum metropole s novou administrativní částí Karlína. Lokalita je snadno a dobře dostupná jak MHD, tak automobilem. Zastávka několika tramvajových linek se nachází přímo před budovou, stanice metra Náměstí Republiky (trasa B) a Florenc (trasy B, C) vzdáleny několik minut chůze od budovy a Centrální autobusové nádraží Florenc taktéž situováno v blízkosti.

Specifikace budovy

  • Vynikající adresa přímo v centru metropole
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Stanice metra Florenc (trasy B a C)
  • 2 moderní výtahy
  • 23 parkovacích míst v podzemních garážích
  • Možnost umístění loga na fasádu
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
315186 6. NP, Kancelářské prostory - - - 194 m2 194 m2 ihned 14 EUR
Základní sumarizace
Referenční číslo: 303068
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 3 170.0 m2
Min. plocha: 194.0 m2
Max. plocha: 194.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: D

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Na Poříčí 1067/25, Praha 1 - Nové Město