zavřít MENU
CS EN

Novinky

 

Prodej hotelu Vltava, Řež zprostředkováno Professionals

10.10.2016

Praha, 10.října 2016 - Jako exkluzivní partner společnosti ÚJV Řež, a.s. (dříve Ústav jaderného výzkumu Řež) jsme zajišťovali prodej areálu hotelu Vltava, který se nachází v obci Husinec - Řež. Předmětem prodeje bylo 100 % vlastnictví nemovitostí. Vnitřní užitná plocha o velikosti 2.900 m2 s pozemky o ploše 9.800 m2 bude novým majitelem přetvořena na zdravotnické centrum. Pro ÚJV jsme již v minulosti obstarávali prodej několika stavebních pozemků na Praze Východ.

 

Professionals exkluzivním prodejcem projektu Byty Nesvadbova

30.08.2016

Unikátní nové bydlení v projektu Byty Nesvadbova se nachází v klidné lokalitě Starých Modřan. Lokalita nabízí jak skvělou dostupnost do centra metropole, tak blízkost přírody, ale i plnou občanskou vybavenost. Jedinečnou kombinaci zdravého a bezpečného životního prostředí pro Vás i Vaši rodinu pak doplňuje množství míst pro aktivní trávení volného času i relax v okolní zeleni. Vášniví bruslaři a cyklisté jistě ocení nedalekou cyklostezku podél břehu Vltavy a pejskaři a milovníci procházek zase toulky malebnou Modřanskou Roklí. 

Byty Nesvadbova nabízí 16 jednotek ve vytříbených dispozičních řešeních od 1 + kk po 3 + kk. Architekti mysleli na funkčnost i estetiku a vytvořili čtyřpodlažní bytový dům v čistém a nadčasovém stylu. Komorní měřítko projektu v kombinaci se sofistikovaným designem Vám zaručí útulnost i komfort. Všechny byty disponují buď předzahrádkou, či prostornou terasou nebo balkonem.

Plánované dokončení projektu: Q1 2018

Praha 7 rozhodla o vzhledu své nové radnice

23.05.2016

Praha 7 představila budoucí podobu nového sídla své radnice, jehož prodej zprostředkoval tým zkušených expertů Professionals. V mezinárodní architektonické soutěži zvítězil návrh pražského sdružení architektů Atelier bod architekti. Vítězný návrh porotu zaujal především svou jednoduchostí a jasným výrazem.

Doporučujeme shlédnout i neoceněné finalisty.

Májová novinka v nabídce | Domy Břežany

04.05.2016

Rádi bychom upozornili na zahájení prodeje nového projektu Domy Břežanysituovaného v lokalitě Dolní Břežany, Praha – západ. Unikátní projekt 40 luxusních rodinných domů. Komplex dvojdomů klade důraz zejména na naprosté soukromí obyvatel a úsporu energií. Deset odlišných vil s důmyslně řešeným interiérem a moderním vzhledem. Důraz dán na tradiční materiály jako sklo, dřevo a keramické obklady.

Neváhejte a rezervujte si své vysněné bydlení pro pohodový rodinný život.

Pro více informací a rezervace volejte na +420 608 530 740.

 

 

Peter Király | nová posila investičního týmu Professionals

18.04.2016

Praha, 18. dubna 2016 – Investiční tým společnosti Professionals posílil Peter Király na pozici Senior Acquisition & Asset Manager. Peter je nově zodpovědný za rozvoj akvizičních a transakčních poradenských služeb.

V oblasti M&A, vyhodnocování investičních příležitostí, financování a řízení portfolia nemovitostních fondů, pracuje Peter již více než 10 let. V minulých letech Peter pracoval na několika významných transakcích a má zkušenosti s širokou řadou odvětví: komerční nemovitosti, výrobní průmysl, pojišťovnictví a další.

NOVÉ SÍDLO RADNICE PRAHY 7 ZPROSTŘEDKOVÁNO PROFESSIONALS

06.04.2016

Realitní a poradenská společnost Professionals s.r.o. na základě smluvního zastoupení a dlouhodobé spolupráce se společností J F Hamilton Real Estate zastupovala její dceřinou společnost Laura HC při prodeji administrativního objektu U Průhonu 38 v Praze 7 – Holešovicích. „V rámci našich dlouhodobě korektních a obchodně úspěšných vztahů jsme rádi, že jsme mohli Hamiltonu doporučit takového kupce, jakým je Praha 7“, říká Petr Kozojed, Head of Investment. Objekt U Průhonu 38 nabyla městská část Praha 7 za účelem zřízení nové radnice. Petr Kozojed doplňuje: „Ač měl Hamilton a jeho akcionáři s objektem jiné úmysly, jsme společně rádi, že nakonec nabyvatel využije objekt jako veřejný prostor“. Městská část Praha 7 aktuálně vyhlásila mezinárodní architektonickou soutěž o podobu své nové radnice.