zavřít MENU
CZ EN

Novinky

 

Turkish Coffee Culture Tournament 11.9.2021

20.09.2021

Reality jsme na chvilku vyměnili za golfové hole, poznali rituál pravé turecké kávy a užili si sobotní den v té nejlepší společnosti Tureckého velvyslanectví.

Pronájem nadstandardních kanceláří v Modřanech

13.09.2021

Novinka v naší nabídce. Pronájem kanceláří v budově Ticie Building v pražských Modřanech. Kanceláře nabídnou novým nájemníkům otevřené světlé prostory s prvky moderního designu a zahradu s terasou k relaxaci. Jedná se o atraktivní lokalitu s výbornou dopravní dostupností. 

Rezidence U Rokytky - již 40% bytů prodáno

14.06.2021

Velký zájem ze strany našich klientů o bydlení v blízkosti říčky Rokytky neustává. Prodáno je 40% bytů z celého projektu a první hrdí majitelé již bydlí. K dispozici máme stále volné jednotky od 1+kk až do 4+kk. Pokud tedy uvažujete o bydlení ve vlastním, domluvte si prohlídku ještě dnes.  

Rezidence Šachovská právě v prodeji

25.05.2021

V atraktivní lokalitě pražských Kolodějí nabízíme exkluzivně k prodeji komorní projekt o čtyřech bytových jednotkách. Prvorepubliková vila prošla kompletní rekonstrukcí s důrazem na kvalitu použitých materiálů. Jednotky disponují parkovacím stáním, sklepní kójí a zahradou. Rezidence Šachovská poskytne novým majitelům klidné a stylové bydlení.  

Vývoj trhu s komerčními a rezidenčními nemovitostmi v roce 2020

12.05.2021

Jako každoročně jsme si pro vás i letos připravili analýzu trhu rezidenčních a komerčních nemovitostí za uplynulý rok. K dispozici je na následujícím odkazu: https://1url.cz/7KWD7

Virtuální prohlídka Rezidence U Rokytky

20.04.2021

Připravili jsme si pro vás virtuální prohlídku čerstvě zkolaudovaného projektu Rezidence U Rokytky. Užijte si návštěvu z pohodlí domova.