zavřít MENU
CZ EN

Novinky

 

Pronájem dvoupodlažního bytu na Vinohradech

05.01.2022

Luxusní bydlení přímo na Vinohradech s nádherným výhledem na okolí. Pronájem bytu 4+kk s terasou 60m2 a dvěma parkingy. Více informací zde: https://1url.cz/xKvNc

Veselé Vánoce přeje Professionals

23.12.2021

Do nového roku Vám přejeme hodně zdraví, spokojenosti, osobních i pracovních úspěchů a těšíme se na další spolupráci.

Novinka v nabídce

07.12.2021

Atraktivní vila z dílny renomovaného architektonického studia ADR. Lukrativní rezidenční oblast a luxus na každém kroku. Nové bydlení, které uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Více informací najdete zde: https://1url.cz/5KIa9

 

Exkluzivní nabídka domů před rekonstrukcí k prodeji

12.11.2021

Trh s realitami nepřestává nabírat na obrátkách a i přes zvyšující se hypoteční úroky zájem o koupi nemovitostí neklesá. V naší nabídce aktuálně přibyly dvě čerstvé novinky v krásných lokalitách Sadská (okres Nymburk) a Lázně Toušeň (okres Praha-východ). 

Unikátní investice s garantovaným výnosem. Prodej bytu na Malé Straně.

14.10.2021

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji atraktivní byt přímo v srdci jedinečné lokality, pražské Malé Strany. 
Díky strategickému umístění domu se jedná o nabídku unikátní investice s garantovaným výnosem. Celá jednotka prošla kompletní rekonstrukcí, při které byl kladen důraz na kvalitu a zachování původních prvků. 
Byt sestává z prostorného obývacího pokoje, ložnice a oddělené plně vybavené kuchyně. Všechny místnosti jsou kompletně zařízeny stylovým nábytkem.
V docházkové vzdálenosti se nacházejí historické památky, muzea a galerie. Kdo zatouží odpočinout si v parku, může navštívit Petřínské sady, nebo třeba Strahovský klášter. Samozřejmostí je nepřeberné množství restaurací, kaváren a dalších historických zajímavostí, kostelů, paláců, zahrad. Historie staré Prahy se snoubí s barokní architekturou a vytváří neopakovatelnou atmosféru.

https://1url.cz/3KTPh

Dny otevřených dveří v Rezidenci Šachovská

22.09.2021

Abychom vám ušetřili čas s domlouváním prohlídky, připravili jsme si pro vás DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Nemusíte se nikde registrovat ani nic potvrzovat, stačí, když se dostavíte v uvedené termíny. Naši zkušení makléři vás provedou celým projektem a zodpoví všechny vaše dotazy. 

 

Kdy:

  • pátek 8.10.2021  od 14:00 do 18:00
  • sobota 9.10.2021 od 10:00 do 14:00 

Kde:

  • Šachovská 149/1, Praha - Koloděje 

 

Přijďte nasát atmosféru a objevit kouzlo tohoto výjimečného projektu. 

Pokud budete mít jakékoliv otázky, neváhejte se na nás obrátit. Jsme vám k dispozici na telefonu 735 171 717.

 

Budeme se na vás těšit! 

 

  • O projektu

V atraktivní lokalitě pražských Kolodějí nabízíme k prodeji nově zrekonstruované jednotky v prvorepublikové činžovní vile. Komorní projekt sestává ze tří bytových a jedné nebytové jednotky. Ke každému bytu náleží parkovací stání, privátní zahrada a sklep. 

Domov s historií v malebné zástavě, která si uchovala vesnický charakter. Mezi původní obyvatele vily patřil i osobní lékař T. G. Masaryka. Zajímavá lokalita, jejíž dominantou je zámek s oborou. Příjemné okolí s veškerou občanskou vybaveností utváří perfektní rodinné bydlení.