zavřít MENU
CZ EN

Novinky

 

Májová novinka v nabídce | Domy Břežany

04.05.2016

Rádi bychom upozornili na zahájení prodeje nového projektu Domy Břežanysituovaného v lokalitě Dolní Břežany, Praha – západ. Unikátní projekt 40 luxusních rodinných domů. Komplex dvojdomů klade důraz zejména na naprosté soukromí obyvatel a úsporu energií. Deset odlišných vil s důmyslně řešeným interiérem a moderním vzhledem. Důraz dán na tradiční materiály jako sklo, dřevo a keramické obklady.

Neváhejte a rezervujte si své vysněné bydlení pro pohodový rodinný život.

Pro více informací a rezervace volejte na +420 608 530 740.

 

 

Peter Király | nová posila investičního týmu Professionals

18.04.2016

Praha, 18. dubna 2016 – Investiční tým společnosti Professionals posílil Peter Király na pozici Senior Acquisition & Asset Manager. Peter je nově zodpovědný za rozvoj akvizičních a transakčních poradenských služeb.

V oblasti M&A, vyhodnocování investičních příležitostí, financování a řízení portfolia nemovitostních fondů, pracuje Peter již více než 10 let. V minulých letech Peter pracoval na několika významných transakcích a má zkušenosti s širokou řadou odvětví: komerční nemovitosti, výrobní průmysl, pojišťovnictví a další.

NOVÉ SÍDLO RADNICE PRAHY 7 ZPROSTŘEDKOVÁNO PROFESSIONALS

06.04.2016

Realitní a poradenská společnost Professionals s.r.o. na základě smluvního zastoupení a dlouhodobé spolupráce se společností J F Hamilton Real Estate zastupovala její dceřinou společnost Laura HC při prodeji administrativního objektu U Průhonu 38 v Praze 7 – Holešovicích. „V rámci našich dlouhodobě korektních a obchodně úspěšných vztahů jsme rádi, že jsme mohli Hamiltonu doporučit takového kupce, jakým je Praha 7“, říká Petr Kozojed, Head of Investment. Objekt U Průhonu 38 nabyla městská část Praha 7 za účelem zřízení nové radnice. Petr Kozojed doplňuje: „Ač měl Hamilton a jeho akcionáři s objektem jiné úmysly, jsme společně rádi, že nakonec nabyvatel využije objekt jako veřejný prostor“. Městská část Praha 7 aktuálně vyhlásila mezinárodní architektonickou soutěž o podobu své nové radnice.