zavřít MENU
CS EN

Palác Karlín Kancelářské prostory, K pronájmu, Thámova, Praha 8 - Karlín

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Palác Karlín, který byl dokončen v roce 1999, poskytuje na ploše 18 000 m2 moderní kancelářské prostředí. Stal se sídlem mnoha významných mezinárodních firem např. Telecom, Danone, Readeres Diggest nebo Walt Disney. Budova navržená renomovaným architektem Ricardem Bifiliem získala v roce 2000 titul Best of Reality. Budova z roku 1999.

Lokalita

Palác Karlín se nachází v blízkosti Sokolovské ulici, která je hlavní třídou městské části Prahy 8 - Karlín, jedné z nejrychleji se rozvíjejících čtvrtí Prahy. Umístění v blízkosti historického centra, vynikající dostupnost městskou hromadnou dopravou (stanice metra Křižíkova) i automobilem, zavedená infrastruktura, sídla významných společností a výstavby nových kancelářských komplexů tuto oblast právem řadí mezi atraktivní lokality s prestižní budoucností.

Specifikace budovy

  • Hotely a restaurace v přilehlém okolí
  • Vynikající spojení MHD
  • Metro B, stanice Křižíkova
  • 8 moderních výtahů
  • Skladové prostory v suterénu budovy o velikosti 1242 m2
  • Vyhrazené parkovací plochy pro nájemce a návštěvy
Základní sumarizace
Referenční číslo: 119757
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 16 647.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: D

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Thámova, Praha 8 - Karlín