zavřít MENU
CS EN

Kancelářské prostory K pronájmu, Argentinská, Praha 7 - Holešovice

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Originální administrativní komplex budov, který kromě moderní architektury charakterizuje velmi dobrá dostupnost z centra Prahy i směrem od teplické dálnice. Budova umožní jednoduché a flexibilní uspořádání vnitřních prostor dle individuálních požadavků větších i menších firem. Artgen poskytne více než 28.000 m2 pronajímatelných ploch včetně prostor pro obchody a služby v přízemí budovy. V suterénu budou k dispozici parkovací stání pro 400 vozidel. Budova postavena ve 4Q/2014.

Lokalita

Artgen se nachází na spojnici ulic Argentinská, Tusarova a Jateční, tedy v centrální části Holešovice na Praze 7. Přímý sjezd z Argentinské ulice umožňuje velmi snadnou dostupnost Argentinské hvězdy osobním vozem. V těsné blízkosti je rovněž zastávka tramvaje a výstup ze stanice metra Vltavská. Výhledově se plánuje vybudování dalšího výstupu z metra přímo u Argentinské hvězdy.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost
  • Metro Vltavská
  • Tramvajová zastávka
  • 397 parkovacích míst
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
306086 9. NP, Kancelářské prostory - - - 925 m2 - - - ihned poptat
Základní sumarizace
Referenční číslo: 306077
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 11 400.0 m2
Min. plocha: 925.0 m2
Max. plocha: 925.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Argentinská, Praha 7 - Holešovice