zavřít MENU
CS EN

Vila K prodeji, U Včelína, Vysoký Újezd

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Luxusní vila po dokončení na pozemku o ploše cca. 1.900 m2 v těsném sousedství golfového hřiště Albatros v nádherné lokalitě Vysokého Újezdu. Novostavba rodinného domu se 4 ložnicemi v podkroví, prostorným obývací pokojem s výstupem na terasu a zahradu, s dvougaráží ve sníženém přízemí. Pro dokončení byly použity velice kvalitní materiály a zařizovací předměty. Venkovní bazén, finská sauna. Dům v plné inteligenci - vytápění, osvětlení, žaluzie, vrata, zavlažování atd. - plně dálkově ovladatelný přes telefon.

Lokalita

Vysoký Újezd leží nedaleko vyhledávaného západního předměstí Prahy. Snadná dostupnost, přibližně 15 minut ze Zličína s využitím dálnice D5 sjezdem z Rudné, vytváří ideální spojení zdravého bydlení v klidu přírody s hlavním městem. Nedaleký Beroun nabízí další občanskou vybavenost, společenské a kulturní vyžití. V blízkém okolí se nachází několik cyklostezek a jiných rekreačních zařízení u řeky Berounky. Vstup na golfové hřiště přes ulici.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost
  • Další občanská vybavenost v Berouně
  • Možnost nákupů v OC Zličín
  • Golfová hřiště a cyklotrasy v blízkém okolí
  • Autem 15 min po dálnici D5 na Zličín
  • Autobusová linka 311 - 20 min na Zličín
  • Inteligentní domácnost
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
309573 1. NP, Vila 250 m2 250 m2 - - - ihned poptat
Základní sumarizace
Referenční číslo: 309563
Typ objektu: Vila
Celková plocha: 250.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

U Včelína, Vysoký Újezd