zavřít MENU
CS EN

Štěpánská - obchodní prostory Obchodní prostory, Restaurace, K pronájmu, Štěpánská, Praha 2 - Nové Město

 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu nebytové prostory v objektu původního historického domu v centru Prahy. K dispozici je obchodní prostor v suterénu o velikosti 160 m2, který má samostatný vchod z ulice Malá Štěpánská. Prostor může být využit jako pivnice, vinárna nebo hudební klub, ovšem bez možnosti zřízení klasické kuchyně. Objekt byl citlivě zrekonstruován v roce 1995 a je v dobrém technickém stavu. Prostory ve sníženém přízemí byly využívány jako vzorkovna, mají samostatné zázemí a je potřeba provést rekonstrukce povrchů a zázemí. Nájemce musí být plátcem DPH.

Lokalita

Budova Štěpánská 7 se nachází v prestižní lokalitě Prahy 1, která je velmi dobře dostupná městskou hromadnou dopravou. Stanice metra Karlovo náměstí (trasa B), I. P. Pavlova (trasa C) a Muzeum (trasy A a C) se nacházejí v těsné blízkosti od objektu, stejně tak i tramvajové a autobusové zastávky. Tato lokalita je i snadno dostupná automobilem a to přímím přístupem na pražskou magistrálu i dálnice D1 a D5. Další výhodou této lokality je dobře zavedená infrastruktura v okolí - hotely, restaurace, obchody, banky atd.

Specifikace budovy

  • Veškerá občanská vybavenost lokality
  • Stanice metra Karlovo nám. (trasa B)
  • Moderní výtah
  • 8 parkovacích stání na dvoře objektu
  • Památkově chráněný objekt
Základní sumarizace
Referenční číslo: 311510
Specifikace jednotky: Obchodní prostory
Celková plocha: 160.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: není

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Štěpánská, Praha 2 - Nové Město