zavřít MENU
CS EN

Mezonetový byt 3+kk s balkonem, Praha 7 - Bubeneč Mezonet, 3+kk, 6. NP, 83.9 m2, K prodeji, Korunovační, Praha 7 - Bubeneč

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Prodej mezonetového bytu 3+kk s balkonem v 5.patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu v Praze 7 - Bubenči. Byt je orientován na jihozápadní a severovýchodní stranu. Součástí bytové jednotky je sklepní kóje. Prodejní cena je uvedena vč. 15% DPH. Byla provedena citlivá rekonstrukce fasády s ponecháním původních stavebně historických detailů. Společné prostory domu se zachovaly téměř v původním provedení a prošly celkovou renovací.Pouhých pár minut od domu se nachází oblíbený park Stromovka, dříve známý jako Královská obora a Letenské sady.V okolí domu najdete také školy, školky, sportovní centrum, galerie, kavárny, lékárny, obchody a mnoho dalšího.Bezproblémová dopravní dostupnost je zajištěna blízkou městskou hromadnou dopravou.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 400983
Typ objektu: v činžovním domě
Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 83.9 m2
Balkon: Ano (7.7 m2)
Sklep: Ano (2.9 m2)
K dispozici: ihned
PENB: E

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Korunovační, Praha 7 - Bubeneč