zavřít MENU
CS EN

Dvoupodlažní půdní byt k pronájmu Dvoupodlažní půdní byt, 4+kk, 6. NP, 260.0 m2, K pronájmu, Pařížská, Praha 1 - Josefov

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu naprosto luxusní, zařízený a jedinečný dvoupatrový byt v historickém centru města. Byt se sestává z rozlehlého obývacího pokoje s krbem, 2 ložnic - každá s vlastní koupelnou. Dále je zde koupelna pro hosty, galerie, pracovna ve věži s panoramatickým výhledem na město. V neposlední řadě se byt pyšní velkou terasou s výhledem jak na Pražský Hrad a Staré Město. Byt je plně zařízen starožitným nábytkem, má vlastní topení a klimatizaci, parkování možné v garážích hotelu Intercontinental. Má krásné dřevěné podlahy, ideální polohu, dokonale využívá veškerý prostor a uspokojí i nejnáročnějšího klienta. Uvedená cena je bez poplatků.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 141472
Dispozice: 4+kk
Obytná plocha: 260.0 m2
Terasa: Ano (25.0 m2)
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Pařížská, Praha 1 - Josefov