zavřít MENU
CZ EN

Rezidence Čimické údolí Vánková, Praha 8 - Čimice

 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Rezidenční projekt u Čimického údolí v Praze 8 pokračuje další etapou výstavby. V nabídce zůstává posledních 20% neprodaných bytů s dispozicemi 2+kk až 5+kk s balkóny, terasami a předzahrádkami.Projekt vzniká na jižních svazích nad Vltavou, v těsné blízkosti zalesněného Čimického údolí.V pěti budovách bude 148 nových bytů V podzemním podlaží budou umístěny garáže a sklepy.V rezidenčním areálu se počítá s bohatou zelenou výsadbou, pod stromy budou umístěny lavičky, dětské hřiště potěší maminky s dětmi. Nedaleký rybník, potoky, lesy a současně veškeré služby i dobrá dostupnost MHD do centra Prahy umožní příjemný život jak pro mladé, tak i starší generaci.

Lokalita

Rezidenční projekt je situován v těsné blízkosti Čimického údolí, na které navazuje Drahanské údolí vedoucí až k Vltavě.Toužíte-li po odpočinku v klidu a zeleni, zdejší stezky v lesích, kolem potoků a třeba i mezi poli vám ho poskytnou.Nedaleko naleznete tenisový klub či cyklostezky.V nejbližším okolí jsou školy, pošta, lékárna, supermarket, restaurace, veškerý servis budete mít prakticky po ruce.Z nedaleké autobusové zastávky se dostanete během 7min k nejbližší stanici metra.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 605316
Počet jednotek: 8x Byt
Dispozice od - do: 35-120
Celková plocha od - do: 54 - 119.6 m2
K dispozici: červen 2022
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.1384638889,14.4293416667