zavřít MENU
CZ EN

NOVÉ BYTY NA SMÍCHOVĚ Plzeňská, Praha 5 - Smíchov

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Prodej přímo od developera.Zajímavá investiční příležitost !Začínáme stavět bytový projekt na Smíchově se 30 byty o dispozicích 1kk-4kk,který Vás příjemně překvapí svou propracovaností, vysokou kvalitou použitých materiálů a využitím chytrých technologií s důrazem na šetrnost a ekologii budovy. Zelené střešní terasy se zpětným využitím dešťové vody, fotovoltaické panely pomohou s úsporou el.energie v budově, rekuperační jednotky zajistí vždy čerstvý vzduch. Budova bude provedena v pasivním standardu.Majitelé elektroaut a kol uvítají možnost nabíjení. Komfort bydlení zpříjemní systém inteligentní domácnosti, podlahové vytápění, kvalitní vinylové podlahy i nadčasový design koupelen.

Lokalita

Bytový dům s hlavním vchodem a vjezdem z ulice Plzeňské je současně v úrovni čtvrtého podlaží propojen lávkou s parkem Klamovka, což obyvatele domu přímo z domova zavede do oázy zeleně a klidu. Jen pár kroků budete mít do vyhlášené zahradní Restaurace Klamovka. Z blízkých zastávek MHD tramvaje a autobusu Klamovka dojedete k blízkému Andělu, do Řep, Stodůlek, Motola, na Homolku, Ruzyně či Dejvic. V okolí naleznete veškeré potřebné služby školy, školky, poštu, velké množství nákupních možností, kina i divadla vše na dosah.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 605966
Počet jednotek: 14x Byt
Dispozice od - do: 1+kk-4+kk
Celková plocha od - do: 27.4 - 70.1 m2
K dispozici: prosinec 2025
PENB: A

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.0705444444,14.3777194444