zavřít MENU
CS EN

Byty v Libni Primátorská, Praha 8 - Libeň

 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Šestipodlažní novostavba, v bezprostřední blízkosti zeleně, zahrnuje celkem 48 bytových jednotek. Poskytuje pestrou škálu dispozic od garsonek přes velmi žádané 2+kk. Tvůrci projektu kladli důraz především na energetickou úsporu bydlení, funkčnost a estetiku interiérů. Vzdušnost a světlost prostor zajišťují velké prosklené plochy. Velká část jednotek je vybavena balkonem, terasou případně předzahrádkou. Dokončení výstavby se plánuje na konec srpna 2018.

Lokalita

Bytový dům je umístěn na úpatí rozlehlého parku Pod Korábem, který zajišťuje dostatek zeleně k relaxaci i aktivnímu odpočinku.  Lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost (školy a školky, restaurace, kavárny, obchody a služby).  Výborná dopravní dostupnost je zajištěna silničním napojením na vnitřní okruh Prahy, autem do centra Prahy se dostanete za 15 min., tramvaje a autobusy MHD nedaleko domu. Pro milovníky sportu je zde k dispozici hlavní cyklotrasa vedoucí celou Prahou podél Vltavy.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 604896
Počet jednotek: 25x Byt
Celková plocha od - do: 34.3 - 68.9 m2
K dispozici: ihned
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.1121055556,14.4719111111