zavřít MENU
CS EN

Bydlení u Libeňského zámečku - Penthouse k nastěhování ihned! Menclova, Praha 8 - Libeň

 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Rezidenční projekt Bydlení u Libeňského zámečku nabízí luxusní bydlení nedaleko stanice metra Palmovka v Praze 8 - Libeň. Projekt představuje komplex nízkopodlažních bytových domů, které nabízí byty od 1+kk až po přepychové penthousy. Byty naplní očekávání vysokého standardu bydlení. Součástí bytů jsou atraktivní prvky jako španělské obklady v koupelně, dřevěná okna či nadstandardní výška dveří pro zvýšení prostornosti a světelnosti bytů. Část projektu je již k nastěhování, třetí etapa je ve výstavbě. Cena zahrnuje DPH.

Lokalita

Zamilujte se do romantického prostředí pražské Libně. Lokalita nové čtvrtě byla důkladně vybírána tak, aby svým rezidentům nabízela klidné a atraktivní prostředí pro každodenní život či zaměstnání. Prostory bývalých loděnic se rozkládají podél dvou slepých ramen Vltavy na pomezí Karlína a Libně. Severní část pak hraničí s rozlehlou zelení Thomayerových sadů, která sahá až k Libeňskému zámku.

Základní sumarizace
Referenční číslo: 603301
Počet jednotek: 6x Penthouse
18x Byt
Dispozice od - do: 1+kk - penthousy 5+kk
Celková plocha od - do: 62.2 - 186.5 m2
K dispozici: ihned
PENB: C

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

50.1056916667,14.4651777778