zavřít MENU
CZ EN

Bydlení Na Beránku - Vyprodáno Provázkova, Praha 4 - Modřany

 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis projektu

Druhá etapa tohoto komorního projektu byla dokončena a doprodána. Do zcela nových domů obklopených zelení se nastěhovali první majitelé. Vytříbený bytový komplex je rozdělen do třech dvoupatrových viladomů, kde bylo možné vybrat některý z prostorných bytů od 1+kk až po 5+kk, včetně přízemních bytů s privátními zahradami. V těsně blízkosti jsou přírodní památky a spousta zeleně v okolí. K bytům se dokupují garážová stání a sklepní kóje, které jsou umístěny v podzemním podlaží. Z Bydlení Na Beránku je skvělá dostupnost do centra Prahy.

Lokalita

Bytový komplex Bydlení Na Beránku je situován v pražských Modřanech, které se v posledních letech stávají velmi vyhledávanou lokalitou. Budoucí majitelé se mohou těšit z unikátní polohy v těsné blízkosti rozlehlého lesa. Toužíte-li po klidu a zeleni, intimní prostředí projektu vás uchvátí. Samozřejmostí je vynikající dostupnost a občanská vybavenost. Školky, základní, střední a také mezinárodní školy jsou v docházkové vzdálenosti. Zamilujte si bydlení v Modřanech, procházky pod vinicemi a atmosféru projektu Bydlení Na Beránku!

Základní sumarizace
Referenční číslo: 603587
Počet jednotek: 40x Byt
Dispozice od - do: 1+kk - 5+kk
Celková plocha od - do: 37.4 - 134.7 m2
K dispozici: ihned
PENB: B

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

49.9985277778,14.4304305556