zavřít MENU
CZ EN

VN 43 Kancelářské prostory, Skladové prostory, K pronájmu, Václavské náměstí 819/43, Praha 1 - Nové Město

 
 
 
 
 
 
 
 
« Zpět na seznam

Popis nemovitosti

Nabízíme k pronájmu pohodlně dostupné kancelářské prostory na Václavském náměstí od stanice metra Můstek, nebo Muzeum. Kanceláře se nacházejí ve třetím patře budovy s výhledy do vnitrobloku. Prostory nabízejí 119,98 m2, disponují celkem čtyřmi kancelářemi, z nichž tři jsou spolu propojené a průchozí. Dále je zde samostatná kuchyňka s odděleným sociálním zázemím. Kromě těchto kanceláří budova nabízí, možnost pronájmu suchých skladových prostor, vhodných pro archiv. Velkou výhodou prostor jsou nízké provozní náklady za služby.

Lokalita

Mezi velkou výhodu lokality Václavského náměstí, tkví v její pohodlné dostupnosti na všechny trasy pražského metra, nebo využití dalších dopravních prostředků MHD. Díky této výhodě najde kanceláře každý, a především snadno. Co se týče stravování v okolí je zastoupeno velké množství vyhlášených i cenově dostupných restauracích, ve kterých si přijde na své i nejnáročnější strávník.

Specifikace budovy

  • vstup do budovy od 6:00 - 23:00 hod.
  • budově je nákladní výtah i osobní náklad
Ref. číslo Jednotka Celk. plocha Plocha k dispozici Min. plocha K dispozici  
316345 3. NP, Kancelářské prostory - - - 120 m2 120 m2 ihned poptat
316346 Skladové prostory - - - 56 m2 20 m2 ihned poptat
Základní sumarizace
Referenční číslo: 316344
Typ objektu: Administrativní budova
Celková plocha objektu: 200.0 m2
Min. plocha: 20.0 m2
Max. plocha: 120.0 m2
K dispozici: ihned
PENB: G

Prezentované informace jsou informačního charakteru a byly nabyty v dobré víře od vlastníka nemovitosti. Společnost PROFESSIONALS s.r.o tyto informace zprostředkovává a za jejich správnost a úplnost nenese odpovědnost. Změna vyhrazena.

Václavské náměstí 819/43, Praha 1 - Nové Město